Kronika
  
  

Setkání zelenáčů

Letos jsme si uspořádali takové minisetkání středisek Kolín a Čáslav o víkendu 26. - 28. září na našem tábořišti v Chroustkově. Kdo byl, určitě neprohloupil, v sobotu po ránu bylo sice zamračeno, ale po obědě už svítilo sluníčko a krásné počasí vydrželo až do odjezdu domů. V sobotu se závodilo na opičárně a po obědě běhání po lese - tábornický závod. Večer jsme si zazpívali u táboráku. Druhý den byl ve znamení her - Trpaslíci a Šašek a král. Za naše střesiko se zúčastnil Filip, Vonša a Julča. Z náčelníků pak Míra, Lenka a Darek, na sobotu Hanka s Frantou v kočárku. Míra vládnul v kuchyni a tak hlady nikdo netrpěl :) Fotky se objeví u Čáslavského střediska a pak si nějaké zapůjčíme do našeho alba.

POPOLES 1. června 2013

1. června na Den dětí byla naplánovaná výprava do lesa POPOLES (POchod POhádkovým LESem). Měli jsme sraz ráno na nádraží. Chvíli před odjezdem tam stáli já, moje sestra Áďa, Hanka a Lenka. 

Číst dál...

Šemberská dvanáctka

V sobotu 12. října 2013 se konal 32. ročník Šemberské dvanáctky. Za středisko Volavka Kolín se závodu zúčastnili - Šimon Vála, Dan Suk, Matouš Jelínek, Markéta Koželská. Vedoucí je Hana Dvorníková.

Číst dál...

Letní tábor 2013

Datum konání: 28. 7. - 11. 8. 2013

Místo: Komáří Paseka

Účastníci: Maňas, Max, Honza, Dan, Filip, Julie, Šimon, Michal (doplním Dana že tam taky byla Áďa)

 

Na tábor jsme odjížděli vlakem. Cestou přistoupili "Čáslaváci". Po výstupu na nádraží jsme šli ještě 8 km pěšky. Kromě nás a dětí z Čáslavi tam přijely i děti z Brna a Zlína.

Na táboře se nám moc líbilo. Hráli jsme tam různé hry, učili se zálesáckým dovednostem. Někteří z nás poprvé hlídkovali v noci, měli službu v kuchyni a především škrábali brambory.

Číst dál...

Nouzovská třístovka

Nouzovská třístovka se jmenuje Nouzovská proto, protože je to v Nouzově a třístovak, protože se běží třista minut.

Číst dál...

Copyright © 2013. All Rights Reserved.